Nasz zespół, to wykwalifikowani lekarze dentyści, asystentki stomatologiczne, a także pomoce dentystyczne. Dobierając osoby pracujące w naszej klinice sugerujemy się jednak nie tylko wykształceniem, zainteresowaniami i stażem pracy, ale również nastawieniem do pacjenta i współpracowników. Chcemy bowiem, by każdy czuł się u nas dobrze i nie miał żadnych obaw przed wizytą.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi poniżej na temat osób pracujących w naszym zespole. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim poznamy się lepiej i zmniejszymy dystans, który zazwyczaj pojawia się między pacjentem a lekarzem. Jednocześnie zachęcamy do przekazywania nam swoich sugestii, ponieważ zdanie naszych pacjentów jest dla nas ogromnie istotne. Jeśli Masz jakieś pytania lub wątpliwości, to napisz do nas lub zadzwoń! Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie i zwalczyć każdy problem związany z uzębieniem. Jednocześnie pamiętaj, że Twoje aktualne problemy z zębami mogą stać się przeszłością. Z nami już po kilku wizytach osiągniesz wymarzony piękny uśmiech!

lek. dent. Maciej Maszewski

Pasjonuję się cyfrowym projektowaniem uśmiechu, protetyką i fotografią w stomatologii

Dyplom uzyskałem na wydziale lekarsko-stomatologicznym Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Moja pasją jest protetyka oraz cyfrowe projektowanie uśmiechu.

Uczestniczę w wielu kursach i konferencjach związanych z odbudowami protetycznymi i uzupełnianiem luk zębowych mi.n przy współpracy  z Dentsply Sirona.                                                                                                                                                                   Z wyróżnieniem ukończyłem Curriculum  Implantologiczne.                                                                                                             Dzięki kursom praktycznym w Kolumbii oraz na Uniwersytecie Wolfganga Goethego we Frankfurcie stale poszerzam swoją wiedzę o najnowsze metody leczenia, dzięki czemu przy współpracy z chirurgiem stomatologicznym w precyzyjny sposób jestem w stanie zaprojektować nowy uśmiech.

Pasjonuję się również chirurgią, która przekazywana jest w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie.

Oprócz prowadzenia dwóch klinik w Grudziądzu i Brodnicy, stworzyłem szkołę Heroes of Dentistry dedykowaną dla młodych lekarzy stomatologów jak i dla studentów stomatologii, a także personelu stomatologicznego.

W wolnym czasie spędzam czas z rodziną i znajomymi, podróżuję po całym świecie, pasjonuję się koszykówką, siatkówką, motoryzacją oraz sportami ekstremalnymi.

lek. dent. Kinga Kowalik-Maszewska

Specjalista w stomatologii dziecięcej. Pasjonuję się leczeniem kanałowym i estetyczną odbudową zębów

Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie z wyróżnieniem na wydziale lekarsko-stomatologicznym.

W 2015 roku zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z zakresu Stomatologii Dziecięcej.

Zawodowo pasjonuję się endodoncją, periodontologią oraz współpracą z małymi pacjentami.

Swoją wiedzę oraz umiejętności rozwijam poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach.

W wolnym czasie czytam głównie fantastykę, wyrabiam tężyznę fizyczną na siłowni, oswajam się z jazdą konną, a czasami piekę ciasteczka w czym z wielkim zaangażowaniem pomaga mi starsza córka.lek.dent. Marcin Kusz

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Pasjonuję się implantologią i chirurgią, a w szczególności usuwaniem trudnych zębów

Ukończyłem Uniwersytet Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na wydziale lekarsko-dentystycznym.

W 2020roku zdałem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej.

Moją pasją jest chirurgia stomatologiczna, a w szczególności wszczepianie implantów zębowych oraz usuwaniem zębów trudnych.

Dzięki pracy na Oddziale Klinicznym Chirurgi  Szczękowo – Twarzowej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu mam doświadczenie z ciężkimi przypadkami chirurgicznymi z naszego regionu, dzięki czemu mogę w szerszym zakresie pomagać pacjentom kliniki.

 

lek.dent. Ewelina Lenartowska

Pasjonuję się stomatologią estetyczną oraz stomatologią dziecięcą

Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny na wydziale lekarsko-dentystycznym.

Pasjonuję się estetyczną odbudową zębów, a także lubię przyjmować najmniejszych pacjentów. W tym kierunku rozwijam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach.

W czasie wolnym poświęcam się swoim pasjom jakim są: rysunek i malarstwo.

lek.dent. Justyna Milczak

Pasjonuję się chirurgia stomatologiczną i stomatologią dziecięcą.

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie na kierunku lekarsko-dentystycznym.

W stomatologii interesuje się chirurgia stomatologiczną  oraz leczeniem najmłodszych pacjentów.  Staż podyplomowy odbywałam Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie, gdzie zdobyłam doświadczenie w pracy z pacjentami z niepełnosprawnością oraz przy zabiegach w znieczuleniu ogólnym. Swoje umiejętności stale doskonale uczestnicząc w kursach i oraz konferencjach stomatologicznych.

W czasie wolnym poświęcam się swoim pasjom jakimi są sporty wodne: pływanie i windsurfing, ale także wędrówki górskie i wspinaczka.

lek.dent. Bartłomiej Pańko

Pasjonuję się stomatologią zachowawczą oraz leczeniem kanałowym.

Ukończyłem kierunek lekarsko-dentystyczny na na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Zawodowo pasjonuję się endodoncją oraz stomatologią zachowawczą

Swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach, skierowanych głównie w kierunku endodoncji i estetycznej odbudowy zębów.

W 2021roku zdałem egzamin certyfikacyjny IELTS z języka angielskiego na poziomie B2, co umożliwia mi łatwiejszą pracę z pacjentami anglojęzycznymi.

W wolnym czasie pasjonuję się nauką języków obcych, czytaniem głównie science fiction, fantastyki i kryminałów, a od niedawna interesuję się również tenisem ziemnym.

Michał Maszewski

Dyplomowany higienista stomatologiczny

W klinice pełnię rolę higienisty stomatologicznego.

Do tego stanowiska przeszedłem długą drogę, gdyż z wykształcenia jestem także magistrem inżynierem rolnictwa, a zamiłowanie do natury pozostaje niezmienne od lat.

Praca higienisty daje mi wiele satysfakcji, ale także pozwala na stałe poznawanie nowych ludzi. Dzieje się to nie tylko w codziennej realizacji zadań, jakimi są wykonywane przeze mnie obowiązki, ale także podczas kursów i szkoleń, w których regularnie uczestniczę, aby stale dbać o swój rozwój.

W spotkaniu z drugim człowiekiem ma także źródło moja przygoda z fotografią. Jest to obszar, który wciąż odkrywam i doskonalę – zarówno podczas indywidualnych kursów, jak i w trakcie szkoleń z profesjonalnymi fotografami.

W wolnym czasie lubię zajmować się swoim ogródkiem, ale także szukać bursztynu na nadbałtyckich plażach oraz odkrywać piękno szlaków i szczytów w polskich górach. Wszystkie swoje pasje mam szczęście realizować w towarzystwie najwspanialszych istot – mojej żony i córeczki.

Paulina Wojciechowska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę higienistki i asystentki stomatologicznej.

Moim nadrzędnym celem jest motywowanie pacjentów do prawidłowej higieny jamy ustnej, a także regularne kontrole.  Moim pragnieniem jest, aby każdy mój pacjent utrzymał swoje zęby do późnych lat starości.

Olbrzymią radość sprawia mi asystowania podczas zabiegów protetycznych oraz przy zabiegach leczenia kanałowego. Potrafię szybko pracować, dzięki czemu potrafię być krok przed myślami lekarza, co wpływa na komfort wizyty dla pacjenta.

 

Natalia Goszka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę higienistki i asystentki stomatologicznej.

Asystuję przy różnych zabiegach stomatologicznych, a w szczególności przy zabiegach chirurgicznych i protetycznych.

Podczas zabiegów higienizacyjnych największą radość sprawia mi zmiana nawyków związanych z prawidłowym szczotkowaniem zębów przez moich pacjentów.

Jestem miłośniczką zwierząt, uwielbiam długie spacery ze swoim psem. W wolnych chwilach lubię spędzać czas przy dobrej książce.

Roksana Szamot

Asystentka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę asystentki stomatologicznej.

Asystuję najczęściej przy zabiegach związanych ze stomatologią zachowawczą, pedodoncją i endodoncją.

Rozwijam również swoją wiedzę i umiejętności w kierunku technika dentystycznego.

Oliwia Pietrzykowska

Asystentka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę asystentki stomatologicznej.

Asystuję głównie przy zabiegach protetycznych, dzięki czemu mam możliwość widzieć radość pacjentów po metamorfozach uśmiechu.

Uczęszczam również do szkoły dla higienistek stomatologicznych, aby uświadamiać pacjentów jak ważna jest profilaktyka w stomatologii.

 

Oliwia Pakuszewska

Asystentka stomatologiczna

Iwona Smolińska

Asystentka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę asystentki stomatologicznej.

Pasjonuję się stomatologią dziecięcą, dlatego z chęcią asystuję przy tego rodzaju wizytach. Ogromną radość sprawia mi radość po wyleczeniu zębów.

Jestem również instruktorem fitness.

Oliwia Igelska

Asystentka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę asystentki stomatologicznej

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, na kierunku technik dentystyczny.

W pracy asystuję przy zabiegach związanych z estetyczną odbudową zębów, a także przy zabiegach protetycznych.

Ciągle podnoszę swoją wiedzę i umiejętności na pełnionym stanowisku.

Jestem spokojną osobą, wykazującą wiele empatii do drugiego człowieka. Uśmiech pacjenta po zakończonej wizycie daje mi wiele radości i satysfakcji.

Czas wolny spędzam z rodziną i przyjaciółmi.

Joanna Bendyk

Rejestratorka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę rejestratorki stomatologicznej.

Każdego pacjenta witam z uśmiechem i dbam żeby już na samym wejściu poczuł się jak w domu.

Rodzina stanowi największą wartość w moim życiu, dbanie o nią to mój priorytet.

W życiu stawiam na uśmiech, ponieważ uśmiechanie się to najbardziej wartościowe narzędzie, które posiadamy, umożliwiające świętowanie sukcesów, rozwiązywanie problemów oraz dawanie chęci do życia ludziom, w tym naszym pacjentom.

Moją pasją jest pieczenie ciast, któremu poświęcam się w wolnym czasie.

Jowita Glinka

Rejestratorka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę rejestratorki stomatologicznej.

Ukończyłam Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, broniąc tytułu magistra administracji.

Jestem osobą empatyczną, cierpliwą oraz wyrozumiałą, cechy te są bardzo ważne na stanowisku, które pełnię w klinice. Lubię jak rejestracja, która jest sercem kliniki, jest dobrze zorganizowana.

Wolny czas spędzam z rodziną i znajomymi.

 

Magdalena Jędraszek

Rejestratorka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę rejestratorki stomatologicznej.

Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku, kierunek administracja samorządowa.

Pełniąc rolę rejestratorki, mam możliwość do bezpośredniego kontaktu z pacjentami, a w szczególności z tymi najmniejszymi, co bardzo sobie cenię.

Prywatnie jestem mamą dwójki synów, a wolny czas spędzam z moją najbliższą rodziną.

Katarzyna Michalska

Opiekun pacjenta

W klinice pełnię rolę Opiekuna pacjenta.

Ukończyłam dziennikarstwo na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Wśród moich głównych zadań jest pomoc pacjentom w realizacji ich planów leczenia zachowawczego i protetycznego. Wraz z całym zespołem dbam o to, aby każdy pacjent czuł się w naszej klinice komfortowo.

Chętnie pomogę, porozmawiam i dodam otuchy tym, dla których wizyta u stomatologa bywa stresem.

Moje kilkuletnie doświadczenie w pracy dziennikarskiej jest cenne w nawiązywaniu relacji międzyludzkich, ale przede wszystkim w tworzeniu firmowej gazety Maszewski Dental Magazine, której jestem redaktor naczelną.

Ewelina Warywoda

Manager kliniki/Opiekun pacjenta

W klinice pełnię rolę Managera zarządzającego zespołem oraz Opiekuna pacjenta protetycznego.

Swoją osobą staram się wnosić radość i tworzyć przyjazną atmosferę zarówno dla pacjentów jak i naszego zespołu.

Bardzo zależy mi, aby każdy pacjent opuszczał naszą klinikę zadowolony i wiedział, że jest pod okiem najlepszych profesjonalistów, dlatego też stale podnoszę swoje kwalifikację i mocno dopinguję w tym cały nasz zespół.

Lubię tą pracę, za to, że z pasją niesiemy pomoc innym.

Wolny czas spędzam z najbliższymi. Kocham taniec, dobrą książkę i muzykę.


Łukasz Przeracki

Manager kliniki

W klinice pełnię rolę managera. Pochodzę z Poznania.  Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku administracja.

Jestem osoba pracowitą, sumienną oraz dobrze zorganizowaną, cechy te są bardzo ważne dla roli jaką zajmuję w Klinice.

W klinice zajmuję się rozwojem, marketingiem, finansami oraz sprawami prawnymi.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę oraz umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Jestem obecny na wszystkich ważnych targach stomatologicznych, aby wiedzieć jakie są najnowsze trendy oraz sprzęty w stomatologii.

Czas wolnym poświęcam rodzinie, a także spotykam się z przyjaciółmi. Jestem fanem żużla oraz skoków narciarskich, w miarę możliwości uczestniczę w różnego rodzaju zawodach związanych z tymi sportami w całej Europie.


X