Nasz zespół, to wykwalifikowani lekarze dentyści, asystentki stomatologiczne, a także pomoce dentystyczne. Dobierając osoby pracujące w naszej klinice sugerujemy się jednak nie tylko wykształceniem, zainteresowaniami i stażem pracy, ale również nastawieniem do pacjenta i współpracowników. Chcemy bowiem, by każdy czuł się u nas dobrze i nie miał żadnych obaw przed wizytą.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi poniżej na temat osób pracujących w naszym zespole. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim poznamy się lepiej i zmniejszymy dystans, który zazwyczaj pojawia się między pacjentem a lekarzem. Jednocześnie zachęcamy do przekazywania nam swoich sugestii, ponieważ zdanie naszych pacjentów jest dla nas ogromnie istotne. Jeśli Masz jakieś pytania lub wątpliwości, to napisz do nas lub zadzwoń! Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie i zwalczyć każdy problem związany z uzębieniem. Jednocześnie pamiętaj, że Twoje aktualne problemy z zębami mogą stać się przeszłością. Z nami już po kilku wizytach osiągniesz wymarzony piękny uśmiech!

lek. dent. Maciej Maszewski

Pasjonuję się cyfrowym projektowaniem uśmiechu, protetyką i fotografią w stomatologii

Dyplom uzyskałem na wydziale lekarsko-stomatologicznym Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Moja pasją jest protetyka oraz cyfrowe projektowanie uśmiechu.

Uczestniczę w wielu kursach i konferencjach związanych z odbudowami protetycznymi i uzupełnianiem luk zębowych mi.n przy współpracy  z Dentsply Sirona.                                                                                          Z wyróżnieniem ukończyłem Curriculum  Implantologiczne. Dzięki kursom praktycznym w Kolumbii oraz na Uniwersytecie Wolfganga Goethego we Frankfurcie stale poszerzam swoją wiedzę o najnowsze metody leczenia, dzięki czemu przy współpracy z chirurgiem stomatologicznym w precyzyjny sposób jestem w stanie zaprojektować nowy uśmiech.

Pasjonuję się również chirurgią, która przekazywana jest w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie.

Oprócz prowadzenia dwóch klinik w Grudziądzu i Brodnicy, stworzyłem szkołę Heroes of Dentistry dedykowaną dla młodych lekarzy stomatologów jak i dla studentów stomatologii, a także personelu stomatologicznego.

W wolnym czasie spędzam czas z rodziną i znajomymi, podróżuję po całym świecie, pasjonuję się koszykówką, siatkówką, motoryzacją oraz sportami ekstremalnymi.

lek. dent. Kinga Kowalik-Maszewska

Specjalista w stomatologii dziecięcej. Pasjonuję się leczeniem kanałowym i estetyczną odbudową zębów

Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie z wyróżnieniem na wydziale lekarsko-stomatologicznym.

W 2015 roku zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z zakresu Stomatologii Dziecięcej.

Zawodowo pasjonuję się endodoncją, periodontologią oraz współpracą z małymi pacjentami.

Swoją wiedzę oraz umiejętności rozwijam poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach.

W wolnym czasie czytam głównie fantastykę, wyrabiam tężyznę fizyczną na siłowni, oswajam się z jazdą konną, a czasami piekę ciasteczka w czym z wielkim zaangażowaniem pomaga mi starsza córka.lek.dent. Marcin Kusz

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Pasjonuję się implantologią i chirurgią, a w szczególności usuwaniem trudnych zębów

Ukończyłem Uniwersytet Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na wydziale lekarsko-dentystycznym.

W 2020roku zdałem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej.

Moją pasją jest chirurgia stomatologiczna, a w szczególności wszczepianie implantów zębowych oraz usuwaniem zębów trudnych.

Dzięki pracy na Oddziale Klinicznym Chirurgi  Szczękowo – Twarzowej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu mam doświadczenie z ciężkimi przypadkami chirurgicznymi z naszego regionu, dzięki czemu mogę w szerszym zakresie pomagać pacjentom kliniki.

 

lek. dent. Łukasz Małecki

Pasjonuję się stomatologią estetyczną i protetyką stomatologiczną

Jestem absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Pasjonuje mnie stomatologia estetyczna, protetyka stomatologiczna oraz wszelkie nowinki technologiczne z nią związane.

Od początku mojej stomatologicznej przygody kładę duży nacisk na rozwój osobisty. Wiedzę i praktykę z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii miałem zaszczyt pozyskać pracując u boku jednego z najlepszych specjalistów w kraju.

Umiejętności zawodowe doskonalę w licznych kursach i szkoleniach.

Obecnie swój stomatologiczny rozwój poświęcam głównie w kierunku stomatologii estetycznej i protetyki stomatologicznej.

Wolne chwile spędzam w lesie – na pieszych wędrówkach, bądź w ogrodzie – opiekując się ulubionymi drzewkami bonsai. Lubię również muzykę, dobry film i ciekawą książkę.

lek. dent. Paweł Szeryński

Pasjonuję się leczeniem kanałowym, lubię współpracę z najmłodszymi pacjentami.

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Gdańsku, który już w trakcie studiów oferował możliwość pomagania wielu ludziom. Zdobytą tam wiedzę poszerzam uczestnicząc w specjalistycznych kursach.

Największą satysfakcję sprawiają mi leczenie kanałowe, ekstrakcje zębów oraz przywrócenie zdrowego, pięknego uśmiechu u najmłodszych pacjentów.

Czas wolny poświęcam na śledzeniu piłkarskiego świata, uprawianiu sportu oraz wyciszeniu się nad wodą z wędką.

Michał Maszewski

Dyplomowany higienista stomatologiczny

W klinice pełnię rolę higienisty stomatologicznego.

Do tego stanowiska przeszedłem długą drogę, gdyż z wykształcenia jestem także magistrem inżynierem rolnictwa, a zamiłowanie do natury pozostaje niezmienne od lat.

Praca higienisty daje mi wiele satysfakcji, ale także pozwala na stałe poznawanie nowych ludzi. Dzieje się to nie tylko w codziennej realizacji zadań, jakimi są wykonywane przeze mnie obowiązki, ale także podczas kursów i szkoleń, w których regularnie uczestniczę, aby stale dbać o swój rozwój.

W spotkaniu z drugim człowiekiem ma także źródło moja przygoda z fotografią. Jest to obszar, który wciąż odkrywam i doskonalę – zarówno podczas indywidualnych kursów, jak i w trakcie szkoleń z profesjonalnymi fotografami.

W wolnym czasie lubię zajmować się swoim ogródkiem, ale także szukać bursztynu na nadbałtyckich plażach oraz odkrywać piękno szlaków i szczytów w polskich górach. Wszystkie swoje pasje mam szczęście realizować w towarzystwie najwspanialszych istot – mojej żony i córeczki.

Natalia Goszka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę higienistki i asystentki stomatologicznej.

Asystuję przy różnych zabiegach stomatologicznych, a w szczególności przy zabiegach chirurgicznych i protetycznych.

Podczas zabiegów higienizacyjnych największą radość sprawia mi zmiana nawyków związanych z prawidłowym szczotkowaniem zębów przez moich pacjentów.

Jestem miłośniczką zwierząt, uwielbiam długie spacery ze swoim psem. W wolnych chwilach lubię spędzać czas przy dobrej książce.

Roksana Szamot

Asystentka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę asystentki stomatologicznej.

Asystuję najczęściej przy zabiegach związanych ze stomatologią zachowawczą, pedodoncją i endodoncją.

Rozwijam również swoją wiedzę i umiejętności w kierunku technika dentystycznego.

Iga Zamorowska

Asystentka stomatologiczna

W klinicę pełnię rolę asystentki stomatologicznej.

W pracy największą radość i satysfakcję dają mi zabiegi protetyczne . Uwielbiam towarzyszyć pacjentom podczas metamorfoz uśmiechów obserwując ich łzy wzruszenia i szczęście.

W wolnym czasie lubię podrożować, układać puzzle, oglądać seriale oraz gotować. Interesuję się żywieniem człowieka i wpływem diety na zdrowie, z tego względu kończę studia dietetyczne.

Roksana Ceyer

Asystentka stomatologiczna

W klinice zajmuję stanowisko asystentki stomatologicznej.

W pracy mam okazję asystować lekarzom z różnych dziedzin stomatologii, a w szczególności przy zabiegach protetycznych.

Cieszę się, że mogę bezpośrodnio wpływać na poprawę zdrwia oraz lepsze samopoczucie pacjentów. Uwielbiam być świadkiem łez i szczęcia pacjentów podczas metamorfoz uśmiechu.

Wolny czas lubię spędzać aktywnie w gronie rodziny i przyjaciół oraz obejrzeć ciekawy serial.

Oliwia Łukaszewska

Asystentka stomatologiczna

W Klinice pełnię rolę asystentki stomatologicznej.

Największą radość sprawiaja mi zabiegi protetyczne, na których jestem świadkiem powstawania metamorfoz uśmiechów. W swojej pracy najbardziej lubię moment, gdy pacjenci podchodzą do lustra i po raz pierwszy widza siebie w swojej nowej, wymarzonej odsłonie.

Dodatkowo uczęszczam na studia, dzięki którym mogę rozwijać swojej zainteresowania psychologią i pedagogiką.

W wolnych chwilach lubie obejrzeć dobry film, poczytać ciekawą książkę oraz spotkać sie z najbliższymi.

Jowita Glinka - Rogożeńska

Opiekun Pacjenta

W klinice pełnię rolę Opiekuna pacjenta

Ukończyłam Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, broniąc tytułu magistra administracji.

Jestem osobą empatyczną, cierpliwą oraz wyrozumiałą, cechy te są bardzo ważne na stanowisku, które pełnię w klinice.

Lubię jak cała klinika, jest dobrze zorganizowana.

Wolny czas spędzam z rodziną i znajomymi.

 

Patrycja Umińska

Rejestratorka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę rejestratorki stomatologicznej.

Joanna Korycka

Rejestratorka stomatologiczna

W klinice pełnię rolę rejestratorki stomatologicznej.

Tomasz Robakiewicz

Manager kliniki

W klinice pełnię rolę Managera. Jestem rodowitym grudziądzaninem. Ukończyłem studia wyższe na kierunku Doradztwo Zawodowe i Zarządzanie Personelem. Doświadczenie zdobywałem pełniąc funkcje kierownika sprzedaży, dyrektora, czy kierownika regionalnego w strukturze rozproszonej.

Najważniejszą cechą napędzającą mnie do pracy jest rozpoznanie i realizacja potrzeb. Jestem zawsze zaangażowany w to co robię i staram się być najlepszą wersją siebie w danej sytuacji. Cenię sobie wzajemny szacunek, profesjonalizm i stawianie nowych wyzwań. Możliwość rozwoju, nauki i szkolenia motywują mnie do dalszego działania.

W czasie wolnym poświęcam się rodzinie, która jest dla mnie najważniejsza i przyjaciołom. Lubię spędzać czas aktywnie na rowerze, czy siłowni. Uwielbiam motoryzację i sport, szczególnie żużel.

Łukasz Przeracki

Manager kliniki

W klinice pełnię rolę Managera. Pochodzę z Poznania.  Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku administracja.

Jestem osoba pracowitą, sumienną oraz dobrze zorganizowaną, cechy te są bardzo ważne dla roli jaką zajmuję w Klinice.

W klinice zajmuję się rozwojem, marketingiem, finansami oraz sprawami prawnymi.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę oraz umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Jestem obecny na wszystkich ważnych targach stomatologicznych, aby wiedzieć jakie są najnowsze trendy oraz sprzęty w stomatologii.

Czas wolnym poświęcam rodzinie, a także spotykam się z przyjaciółmi. Jestem fanem żużla oraz skoków narciarskich, w miarę możliwości uczestniczę w różnego rodzaju zawodach związanych z tymi sportami w całej Europie.


X