WYBIELANIE ZĘBÓW

ŚNIEŻNOBIAŁE WYBIELANIE ZĘBÓW W BRODNICY!

Wybielanie zębów jest najczęściej stosowanym zabiegiem we współczesnej stomatologii estetycznej.

Wybielanie zębów jest dla każdego!

Doceniane jest zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Szeroka gama produktów do wybielania dostosowana jest do każdej kieszeni i ram czasowych tak, aby usatysfakcjonować każdego pacjenta. Wybielanie zębów jest bezpieczne i skuteczne.

Niemal każdy, kto zdecyduje się na zabieg wybielania zębów, zobaczy od umiarkowanej do znaczącej zmiany koloru. Niemniej jednak wybielanie zębów nie jest stałym rozwiązaniem i wymaga konserwacji lub „odświeżenia” dla utrzymania długotrwałego efektu.

Białe zęby to zadbane zęby

Biel zębów jednoznacznie kojarzy się z higieną, pięknem i zdrowiem. W ramach ciekawostki warto wspomnieć, że nie zawsze tak było. Choć współczesnym ludziom trudno jest w to uwierzyć to jednak ludzie niegdyś czernili sobie zęby. Przodowały tym kobiety z Azji – szczególnie z terenów Chin i Japonii. Choć również w innych zakątkach świata, w tym także w Europie, można się było spotkać z takim zjawiskiem. Z czym było związane? Oczywiście z kanonem piękna oraz z podkreśleniem statusu społecznego. Brzmi dziwacznie? By może, jednak to wyłącznie pierwsze wrażenie. Zęby tracą swą naturalną białą barwę pod wpływem cukru. Dlatego niegdyś poczerniałe zęby były oznaką statusu społecznego i bogactwa. A dziewczęta z takimi zębami były bardzo pożądane. Z biegiem czasu standardy się zmieniły. Wręcz powiedzieć można, że uległy totalnemu odwróceniu. Dlatego właśnie w dzisiejszych czasach ceni się zęby śnieżnobiałe,
w cenie jest ten prawdziwie hollywoodzki uśmiech.

Skorzystaj z usług naszego dentysty z Brodnicy.


Jak sobie radzić z kłopotliwymi zębami?

Niektórzy mają to szczęście, że wystarczy im jedynie podstawowa higiena jamy ustnej, by ich zęby były piękne, zdrowe i olśniewająco białe. Inni natomiast starają się ze wszystkich sił, a i tak stan ich uzębienia daleki jest od doskonałego. Czasami nie chodzi nawet o kwestie zdrowotne, tylko o sam kolor. Nie zawsze bywa tak, że naturalny kolor zębów to śnieżnobiały. Często jest to kolor kości słoniowej, perłowy bądź wpadający w różnego rodzaju beże, z żółtawym odcieniem. Zęby też ciemnieją z wiekiem czy pod wpływem wieloletnich nawyków żywieniowych, czy z powodu palenia papierosów. Nie znaczy to od razu, że ktoś nie dba o higienę jamy ustnej i o zęby, ale nie znaczy też, że jest ładne. Po prostu zęby mają różne kolory. Niektórzy ludzie się z tym godzą, inni nie. I właśnie dla takich osób stworzone zostało wybielanie zębów.


Nie trzeba bać się wybielania zębów!

Nie ma jednej metody wybielania zębów. Nie ma również jednego miejsca, w którym można wykonać ten zabieg. Zależnie od metody można to zrobić u dentysty – wybielanie zębów należy do zadań stomatologii estetycznej – może to zrobić również wykwalifikowana kosmetyczka, która dysponuje odpowiednimi certyfikatami i odpowiednimi narzędziami. Można w końcu zrobić to samodzielnie w domu. Sposobów czy preparatów do wybielania zębów jest naprawdę sporo. Istnieją paski czy pasty wybielające, można też zrobić to za pomocą specjalnych lamp czy też, jedną z najnowszych metod stomatologii estetycznej – laserowo. Każda z tych metod ma różny czas stosowania i utrzymuje się przez różny czas. Jednak w takiej ilości metod i możliwości każdy człowiek jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Nie ma nawet przeciwwskazań względem osób, które cierpią na nadwrażliwe zęby i dziąsła. Oczywiście, takie osoby muszą zachować szczególną ostrożność i nie wybierać pierwszej lepszej metody. Jednak warto sobie zdawać sprawę, że nawet z nadwrażliwością bądź słabym szkliwem nie trzeba rezygnować z wybielania zębów, bo to zabieg bardzo bezpieczny.

(+48) 533-466-466
rejestracja@perfektsmile.pl
Perfekt Smile na FB






    X