1.03.2022r.

Lekarze nie dawali jej żadnych szans, ale ta mała istota pokazała niewiarygodną wolę walki o życie. Mała Victoria z Grudziądza wciąż walczy o swoją przyszłość, a my wspólnie możemy jej w tym pomóc!

Organizujemy akcję charytatywną, połączoną z promocją zdrowia jamy ustnej. Chcesz pomóc choremu dziecku i zadbać o swoje zęby? Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej wyjątkowej akcji. Oferujemy bezpłatną kompleksową diagnostykę jamy ustnej w zamian za wpłatę min. 100 zł na rzecz chorej Victorii.

Dobro, które dajesz zawsze wraca!

Victoria urodziła się jako drugie bliźnie. Jej braciszek przegrał walkę, Victoria w wyniku posocznicy i ogromnego krwawienia straciła połowę mózgu. Jedyne co możemy zrobić, to wspomóc w zbiórce, która ułatwi jej leczenie! Pomóżmy zawalczyć o przyszłość dzielnej i walecznej Victorii!

Nasza akcja trwa do 31.03.2022 roku.

Dla pacjentów, którzy okażą dowód wpłaty na kwotę min. 100zł otrzymają bezpłatną kompleksową diagnostykę jamy ustnej o wartości 150zł.

Już od pierwszych dni, inicjatywa spotyka się z bardzo dużym zaangażowaniem pacjentów, którzy z chęcią włączają się w pomoc. Macie wielkie, dobre serducha! 🙂 Dołącz i Ty! Pomóż Victorii w walce z chorobą!

O szczegółach akcji można dowiedzieć się kontaktując się z naszą rejestracją w Grudziądzu (Maszewski Dental Clinic) tel. 533 772 772 i w Brodnicy (Klinika Stomatologiczna Perfekt Smile) tel. 533 466 466.

https://zrzutka.pl/ywgc2u

X