9.03.2022r.

Jesteś higienistką/tą stomatologiczną ze stażem, bądź dopiero zaczynasz swoją zawodową przygodę z higienizacją? Nasze centrum szkoleniowe Heroes of Dentistry przy Maszewski Dental Clinic w Grudziądzu ma dla Ciebie wyjątkową propozycję – w tym kursie po prostu musisz wziąć udział!

Curriculum Higienistyczne to 4 zjazdy szkoleniowe z ogromną dawką wiedzy praktycznej, warsztatów oraz z zabiegami na żywo. Praktyka urozmaicona zostanie dzieleniem się wiedzą związaną z higienizacją i prowadzeniem pacjentów w nowoczesnych standardach. Co ciekawe uczestnicy sporo dowiedzą się o różnych metodach wybielania, stosowanych w naszych klinikach oraz o wielu innych ciekawych zagadnieniach.

Kurs poprowadzą nasi doświadczeni higieniści: Michał Maszewski, Marika Drozd, Paulina Wojciechowska, Natalia Goszka i asystentka stomatologiczna, Oliwia Pietrzykowska. Ten zespół to solidna „dawka” doświadczenia w pracy z pacjentami, przyjazna atmosfera i duże poczucie humoru :).

Jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego z zakresu higienizacji i wybielania? Poznać codzienną pracę zespołu higienistów w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym? Spędzić miło i efektywnie czas w gronie osób, które uwielbiają dzielić się wiedzą i czerpać ją od innych? Jeśli tak – nie czekaj, zapisz się na Curriculum Higienistyczne już dziś!

* Link do zapisów i szczegóły na:

Heroes of Dentistry (w Maszewski Dental Clinic)

ul. Włodka 16c, 86-300 Grudziądz

X